Kurs nurkowania na stopień PADI OWD

Nasza pływalnia im. Jana Kota w Bochni oraz Centrum Nurkowe JANTAR zapraszają wszystkich chętnych do udziału w kursie nurkowania na stopień PADI OWD (Open Water Diver), pozwalającym zdobyć wiedzę, umiejętności oraz międzynarodowe uprawnienia.

Płetwonurek z uprawnieniami PADI OWD posiada wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające uczestnictwo w nurkowaniach rekreacyjnych do głębokości 18 m – mówi Arnold Stempak z CN Jantar. Osoba taka może planować i przeprowadzać bezdekompresyjne nurkowania  w wodach otwartych przy współuczestnictwie drugiego płetwonurka – partnera. W czasie zajęć basenowych w kompletnym sprzęcie nurkowym wykonywany jest cykl ćwiczeń, pozwalających później na łatwiejszy kontakt z wodami otwartymi. Z kolei podczas zajęć na wodach otwartych adept wykonuje ćwiczenia, które prezentują praktyczne zastosowanie umiejętności zdobytych na basenie oraz rozwijają ogólne umiejętności nurkowe. Po wykonaniu ćwiczeń, każde nurkowanie kończy się wycieczką podwodną.

Poniżej przedstawiamy harmonogram kursu na stopień PADI OWD:

Cześć pierwsza: basen
17 maja, godz. 18.00
– spotkanie organizacyjne w kawiarni pływalni, a po nim ok. godz. 19.00 pierwsze nurkowanie zapoznawcze z kursu OWD, kolejne zajęcia odbywać się będą we wtorki – 24 maja oraz 7, 14, 21 czerwca w godz. od 19.00 do 20.30

Część druga: wody otwarte + teoria
Terminy do uzgodnienia indywidualnie po ukończeniu części basenowej w tym 2 dni nurkowe na Zakrzówku w Krakowie oraz zajęcia teoretyczne w Tarnowie lub innym uzgodnionym miejscu.

Cena kursu: 1.500 zł – istnieje możliwość płatności w II ratach. W cenę wliczono wypożyczenie kompletnego sprzętu nurkowego, bilety wstępu na basen, podręcznik kursanta oraz międzynarodowy certyfikat.

Na kursie należy posiadać własny sprzęt tzw. ABC (maska, fajka, płetwy), ew. będzie go można wypożyczyć lub kupić na pierwszych zajęciach basenowych.

Zapraszamy wszystkich chętnych! Więcej informacji na stronie www.nurkowaniejantar.pl lub pod nr tel. 604 080 269 begin_of_the_skype_highlighting 604 080 269 end_of_the_skype_highlighting

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content