Kurs nauki pływania dla maluchów

Kurs płatny składający się z 6 spotkań rusza 14 września. Zajęcia zaplanowano, podobnie jak w latach poprzednich, w podziale na 3 grupy wiekowe w godz. między 11 a 13, przy czym faktyczne godziny zajęć zostaną ustalone z rodzicami w zależności od ilości i liczebności poszczególnych grup (max 5 dzieci na 1 instruktora).

Cena kursu pozostaje bez zmian i wynosi 180 zł za 6 zajęć, obejmuje ona – o czym warto pamiętać – wejście dziecka wraz z 1 lub 2 rodziców/opiekunów (w tej cenie jednorazowy pobyt na basenie może trwać bez dopłaty do 70 min., w tym zapewniamy 30 min. zajęć z instruktorem).

Informacji udziela i zapisy prowadzi kasa krytej pływalni pod numerem telefonu 14 611 31 19 lub 14 611 31 20, e-mail: kasa@basenbochnia.pl

Tegoroczny kurs poprowadzi bocheńska instruktorka Edyta Iwulska. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w zajęciach (plik PDF).

Drodzy rodzice pamiętajcie, że poza samą przyjemnością, pływanie niemowląt ma istotny wpływ na prawidłowy, ogólny rozwój Waszych dzieci. W szczególności dotyczy to układu ruchu (układ kostno-mięśniowy), układu oddechowego, układu nerwowego (rozwój psychosomatyczny, koordynacja) oraz układu odpornościowego.

Tak więc zapraszamy na zajęcia – dobra zabawa gwarantowana, zwłaszcza że nasza pływalnia spełnia wszelkie wymogi w zakresie organizacji nauki pływania dla niemowląt tj. m.in. wysoka jakość wody, odpowiednia temperatura wody, przewijaki, miejsce na wózki, możliwość zakupu specjalnych pieluch do pływania, pokój dla mamy z dzieckiem.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content