Komunikat w sprawie szatni dla osób niepełnosprawnych

Dzieci w wodzie - zabawa

Szanowni Państwo, Szanowni Rodzice, Kryta Pływalnia w Bochni nie posiada i nigdy nie posiadała tzw. szatni rodzinnej. Szatnia nr 13 to szatnia dla osób niepełnosprawnych choć faktem jest, że od wielu lat, jeżeli zaistnieje taka potrzeba/konieczność, szatnię tę udostępniamy rodzicom z małymi dziećmi czy też szkółkom pływackim, a czasem również dużym grupom zorganizowanym np. w ramach projektu „Umiem Pływać” finansowanego ze środków Ministerstwa Sportu.

Od 1 stycznia 2020r. – po zmianie cennika usług basenowych – w pewnych godzinach tj. między 16.00 a 20.00 od poniedziałku do piątku, kiedy to na pływalni prowadzone są zajęcia grupowe szkółek prowadzących naukę pływania, wprowadziliśmy dodatkową opłatę dla szkółek (I TYLKO DLA SZKÓŁEK), w wysokości 2 zł/os.

Nieprawdą jest więc twierdzenie, że Kierownictwo naszej pływalni wprowadziło jakoby zakaz korzystania z szatni nr 13 przez rodziców z małymi dziećmi czy też przez szkółki pływackie. Licząc na zrozumienie zaistniałej sytuacji, podyktowanej między innymi względami sanitarno-higienicznymi – pozostajemy z wyrazami szacunku. Kierownictwo Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content