Karty bonusowe na Fish Spa na bocheńskiej pływalni

W dniach od 5 do 12 sierpnia br. na naszej pływalni rozdajemy karty bonusowe uprawniające do 50 % zniżki na 20 minutowy zabieg Fish SPA pedicure lub manicure.

Karty mogą otrzymać wszyscy Klienci naszej pływalni, którzy w tych dniach zakupią dowolny bilet na basen. Akcja potrwa do 12 sierpnia br. lub do wyczerpania kart, których mamy aż 1000 sztuk.

Od początku lipca na naszej pływalni działa jedyny w Bochni salon Fish SPA, gdzie można skorzystać z rybnego pedicure i manicure. Małe, tureckie rybki podpływając do stóp bądź dłoni, zasysają martwy naskórek, pozostawiając dłonie i stopy gładkie. Robią to bardzo delikatnie przy okazji poprawiając krążenie krwi, pobudzając receptory w dłoniach i stopach. Zabieg jest bardzo przyjemny, a dzięki niemu uzyskuje się naturalny peeling oraz masaż stóp i dłoni. „Fish SPA przynosi ukojenie dla zmęczonych stóp i niesamowity relaks dla Ciebie” – zachęcają właściciele bocheńskiego salonu. Dodatkowo wykonywanie są zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków. Ponadto salon Fish SPA oferuje tradycyjny manicure i pedicure oraz zdobienie paznokci za pomocą lakierów hybrydowych.

Salon Fish SPA działa na poziomie -1 bocheńskiego basenu (obok saun) i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. od 13.00 do 19.00, zaś w soboty w godz. od 9.00 do 17.00. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem tel. 698 761 718.

Zapraszamy !

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content