Jakość wody na pływalni – komunikaty » Komunikat – ROCZNA OCENA PŁYWALNI PRZEZ PPIS

Państwowa Inspekcja Sanitarna - logo

Dyrektor Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni publikuje zbiorczą roczną ocenę pływalni za okres od 1 lipca 2016r. do 30 czerwca 2017r. dokonaną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bochni.

Informujemy, że protokół rocznej oceny jakości wody na pływalni jest dostępny do wglądu w sekretariacie pływalni (I piętro pok. 112) czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00, a także na stronie internetowej bocheńskiej stacji sanitarno-epidemiologicznej. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się protokołem oraz do bezpośredniego kontaktu z kierownictwem pływalni.

W szczególności pragniemy podkreślić, że w ocenie PPIS woda na naszej pływalni odpowiada przepisom polskiego prawa z uchybieniami, które jednakże mają charakter porządkowy i nie niosą ze sobą skutków w postaci zagrożenia zdrowia osób korzystających z pływalni.

Za powstałe uchybienia przepraszamy i zapewniamy Państwa, że zrobimy wszystko co możliwe, aby po przerwie technicznej pływali Państwo w wodzie o jak najlepszych parametrach.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content