Jakość wody na pływalni – komunikaty » Komunikat – ROCZNA OCENA PŁYWALNI PRZEZ PPIS

Państwowa Inspekcja Sanitarna - logo

Dyrektor Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni publikuje zbiorczą roczną ocenę pływalni od 1 lipca 2017r. do 30 czerwca 2018r. dokonaną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bochni.

Informujemy, że protokół rocznej oceny jakości wody na pływalni jest dostępny do wglądu w sekretariacie pływalni (I piętro pok. 112) czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00, a także na stronie internetowej bocheńskiej stacji sanitarno-epidemiologicznej. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się protokołem oraz do bezpośredniego kontaktu z kierownictwem pływalni.

W szczególności pragniemy podkreślić, że w ocenie PPIS woda na naszej pływalni odpowiada przepisom polskiego prawa, z uchybieniami, które mają charakter porządkowy i nie niosą ze sobą skutków w postaci zagrożenia zdrowia osób korzystających z pływalni.

Za powstałe uchybienia przepraszamy i zapewniamy Państwa, że podejmiemy niezbędne działania zmierzające do poprawy tak organizacji pracy, jak i jakości wody na pływalni.

Udostępnij

KONTAKT

  • 14 611 31 19
  • 14 611 31 20
  • biuro@basenbochnia.pl
  • ul. Św. Leonarda 34
    32-700 Bochnia
Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni© 2019 Projekt i realizacja IdeaNOW

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content