Grafik zajęć marzec 2025
Szanowni Państwo, na naszej stronie publikujemy aktualny grafik zajęć od 3 marca 2025r. Przypominamy, że w trakcie zajęć nauki pływania (a więc z reguły codziennie od poniedziałku do piątku pomiędzy godz. 16.30 a 19.30) mogą się Państwo spotkać z utrudnieniami na pływalni.
✅ niektóre tory basenu sportowego mogą być zarezerwowane w całości – są one oznaczone tabliczkami ❌ „Rezerwacja Torów” ❌
✅ niektóre części basenu rekreacyjnego mogą być zarezerwowane – są one oznaczone ❌ linami i pływakami ❌
✅ w trakcie zajęć grupowych na basenie rekreacyjnym zasadniczo ❌ nie uruchamiamy biczów wodnych ❌
Za utrudnienia przepraszamy ! Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy w pierwszej kolejności kierować do ratowników pełniących dyżur na hali basenowej. Dziękujemy !
AKTUALNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ GRUPOWYCH ZNAJDZIECIE PAŃSTWO POD LINKIEM https://basenbochnia.pl/kalendarz/
