Certyfikat dla bocheńskiej pływalni

Wczoraj nasza pływalnia otrzymała certyfikat „Basen Przyjazny Maluchom” przyznawany przez WOPR i Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt w ramach ogólnopolskiego programu „Pływajcie Zdrowo – resztą zajmie się Huggies Little Swimmers”. W związku z tym wszystkim Klientom proponujemy dwie akcje specjalne.

Dla wszystkich rodziców, którzy chcą w ciągu całego roku regularnie uczęszczać na pływalnię wraz ze swoimi pociechami, przygotowaliśmy akcję specjalną „Happy Hours”. W każdą sobotę zaczynając od 4 czerwca do końca 2011 roku, będzie można przychodzić na nasz basen z małymi dziećmi (do 3 roku życia) i korzystać z możliwości wspólnej zabawy w wodzie w atrakcyjnej cenie. Wystarczy zaprosić zaprzyjaźnionego rodzica z maluchem, aby w godzinach od 8:00 do 11:59 razem wejść na basen za 50% ceny.

Z kolei w niedzielę 5 czerwca drzwi „Basenów Przyjaznych Maluchom” w całej Polsce zostaną otwarte dla rodziców i ich pociech. Podczas „Ogólnopolskiego Dnia Pływania Maluchów”, każdy rodzic ze swoim maluchem (do 3 roku życia) będzie mógł przyjść na pływalnię całkowicie za darmo, a dodatkowo w godz. od 9.00 do 12.00 pod okiem instruktora z krakowskiej Szkoły Pływania Nika Sport będzie mógł nauczyć się jak ciekawie i aktywnie, a przede wszystkim bezpiecznie spędzić czas w wodzie.

Więcej informacji o programie można znaleźć klikając w baner poniżej. ZAPRASZAMY !!!

maluchy_huggies.jpg

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content