Bocheński basen w Programie ZdrowJa

Od 1 lipca każdy Klient naszej pływalni, który okaże w kasie basenu kartę uczestnictwa w Programie ZdrowJa, otrzyma specjalny bonus na pływanie! Przy zakupie karnetu na basen o wartości do 60 zł bonus ten wyniesie 5 zł, a przy zakupie karnetu o wartości powyżej 60 zł Klient otrzyma dodatkowe 15 zł.

Program ZdrowJa jest Programem zorganizowanym przez CenterMed, Lidera Grupy Medycyna Polska, w skład której wchodzi kilkanaście prywatnych przychodni południowej i wschodniej Polski. W skład grupy wchodzą placówki między innymi w Bochni, Brzesku, Kielcach, Krakowie, Krośnie, Lublinie, Nowym Sączu, Sandomierzu, Rzeszowie, Tarnowie… Więcej informacji o Programie ZdrowJa znaleźć można pod adresem http://www.programzdrowja.pl/

Naszym stałym Klientom proponujemy także specjalną „PŁYWACKĄ PREMIĘ” w wysokości 50 zł, dodawaną automatycznie na karcie Klienta, w momencie gdy suma dokonanych przez niego doładowań, zarejestrowanych w Elektronicznym Systemie Obsługi Klienta (ESOK) na danej karcie, osiągnie pułap 300 zł!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług codziennie od 6.30 do 21.30 !0

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content