Bocheńska Akcja Rabatowa – 20 % rabatu na pływalni

Bocheńska Akcja Rabatowa

W dniach od 27 do 29 lutego br. trwa w naszym mieście kolejna Bocheńska Akcja Rabatowa. Z tej okazji szereg placówek publicznych i prywatnych – także nasza pływalnia – przygotowało sporą liczbę różnorakich promocji.

W tym roku na pływalni proponujemy 20 % rabat przy zakupie biletów indywidualnych – zarówno normalnych, jak i ulgowych, także w przypadku zakupu biletów z użyciem kart – Bocheńska Karta Rodzinna, Karta Dużej Rodziny, Ogólnopolska Karta Seniora.

Rabat na pływalni obowiązuje codziennie od 27 do 29 lutego, przy czym w sobotę skorzystanie z niego będzie mocno utrudnione, a to ze względu na planowane zawody wojewódzkie Puchar Wszechstronności Stylowej. Na chwilę obecną wiemy tylko, że zawody rozpoczną się o godz. 8.30, tak więc pływalnia będzie czynna rano od godz. 6.30 do 8.00, a ponieważ nie ma jeszcze listy startowej zawodów, nie potrafimy ocenić czy wieczorem pływalnia będzie czynna, więcej informacji wkrótce.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, pełną listę firmy oferujących rabaty można znaleźć tutaj http://bochnia.eu/bochenska-akcja-rabatowa-na-urodziny-miasta/

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content