Basen rekreacyjny, jacuzzi i zjeżdżalnia czasowo nieczynne w najbliższą niedzielę!

Pływalnia czasowo nieczynna lub zarezerwowana

Szanowni Państwo, w najbliższą niedzielę 24 lutego br. nastąpi czasowe wyłączenie basenu rekreacyjnego, jacuzzi i zjeżdżalni – atrakcje te będą NIECZYNNE w godz. od 6.30 do 14.00, a po tej godzinie nastąpi ich ponowne uruchomienie. Basen sportowy i sauna będą czynne w tym dniu bez zmian.

Wyłączenie części obiektu jest spowodowane koniecznością dezynfekcji systemu cyrkulacji wody basenowej, celem dostosowania biologicznych parametrów jakości wody do wymogów polskiego prawa – zgodnie z zaleceniami PPIS w Bochni. Konkretnie chodzi o odnotowywane przez nas (a dokładniej rzecz ujmując przez Laboratorium SGS, które bada jakość wody na pływalni na nasze zlecenie) przekroczenia tzw. ogólnej liczby bakterii w 36 st.C po 48h – parametr ten jest przekroczony TYLKO w systemie cyrkulacji (o czym informujemy w komunikatach o stanie jakości wody na pływalni).

Oznacza to, że mamy pewien problem w urządzeniach pod basenem, natomiast w wodzie basenowej parametr ten jest w normie i nie stwarza zagrożenia dla zdrowia osób korzystających z naszego obiektu.

Licząc na zrozumienie zaistniałej sytuacji, prosimy Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość. Mamy nadzieję, że podejmowane przez nas działania naprawcze okażą się być skuteczne.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content