3,2,1 … ruszamy

W niedzielę 6 września, po całym tygodniu intensywnych prac, nasza pływalnia jest już otwarta! W tym czasie wymieniliśmy kilka metrów kwadratowych płytek na plażach, wykonaliśmy szereg prac remontowych na tzw. podbaseniu, zmodernizowaliśmy kawiarnię, odnowiliśmy liny torowe, doczyściliśmy baseny … jednym słowem przygotowujemy się do Grand Prix – Pucharu Polski w Pływaniu!

Od poniedziałku wprowadzamy nowe regulaminy pływalni, zjeżdżalni oraz regulamin pobytu grup zorganizowanych. Z treścią nowych przepisów i zasad zachowania się na obiekcie można zapoznać się na naszej stronie www pod adresem https://basenbochnia.pl/obiekt/Regulaminy/

Miło nam także poinformować, że od poniedziałku rusza nowy cykl zajęć Aqua Aerobicu, które prowadzić będą dwie instruktorki – Agnieszka Kusion i Agnieszka Maj, jak zwykle w grupach minimum 5 osobowych, maksimum 15 osobowych. Nie zmieniły się dni zajęć, a godziny zostały przesunięte o 15 minut. Zmieni się za to system wejść na zajęcia Aqua Aerobicu. Od 7 do 14 września prowadzimy sprzedaż TYLKO biletów godzinnych, zaś od 14 września będzie już można kupować karty magnetyczne na 10, 20 i 30 wejść, godzinnych lub dwugodzinnych. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content