20 lat centrum fitness – 18 lat krytej pływalni – mini triathlon z IRON MANAMI, tort i inne atrakcje – sprawdź PROGRAM

1 grudnia 1999r. o godzinie 15.53 rozpoczęto napełnianie niecek basenowych długo wyczekiwanej przez społeczeństwo Bochni „krytej pływalni typu wielozadaniowego”. Kilka dni później pierwsze grupy zorganizowane m.in. z bocheńskich szkół i zakładów pracy zaczęły przychodzić na pływalnię, rozpoczął się bowiem okres testów całego systemu i końcowe uruchamianie obiektu.

Po osiemnastu latach od tego wydarzenia, w czasie których z bocheńskiej pływalni skorzystało ponad 2,2 mln Klientów, w czasie gdy dwukrotnie gościliśmy najlepszych polskich pływaków na zawodach z cyklu Grand Prix Puchar Polski, a zawody wojewódzkie, na których startują najlepsi pływacy Małopolski, odbywają się u nas regularnie od wielu lat, podobnie jak lokalny Memoriał Pływacki im. Jana Kota, chcemy wraz z całą społecznością Bochni świętować to wydarzenie.

Już we wrześniu br. pojawiła się propozycja organizacji imprezy urodzinowej, a ponieważ sąsiadujące z nami Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjne Fitness & Body jest od nas o pełne 2 lata starsze, dlatego wspólnie zapraszamy Państwa na połączone urodziny “20 lat Centrum Fitness & Body oraz 18 lat Krytej Pływalni w Bochni”.

Program wydarzenia przedstawia się następująco – sobota 2 grudnia 2017r.

godz. 7.00-13.00 mini triathlon in da house z IRON MANAMI na dystansie MINI SPRINT (pływanie – 0,5 km – hala basenowa, jazda na rowerze – 5 km – rowery stacjonarne w holu głównym pływalni, bieganie – 2 km – bieżnie elektryczne w centrum fitness). Zgłoszenia do udziału w mini triathlonie prosimy przesyłać na adres e-mail: memorial@basenbochnia.pl .

Regulamin Imprezy MINI TRIATHLON IN DA HOUSE (plik PDF).

UWAGA ! W godzinach od 8.45 do 13.00 – rezerwacja wszystkich torów basenu sportowego! Czynne będą basen rekreacyjny, zjeżdżalnia i jacuzzi. Rezerwacja może ulec zmianie i uzależniona jest od ostatecznej liczby startujących w MINI TRIATHLONIE !

godz. 11.00-13.00 warsztaty budowania modeli pływających – prowadzi Kinga Magdoń (Pracownia RERUM) – zapraszamy całe rodziny – mała salka fitness (zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmuje kasa pływalni)

godz. 13.30 rozdanie nagród Mini Triathlon oraz tort urodzinowy, który rozkroimy dla Was w holu głównym

godz. 14.00-16.00 warsztaty z mistrzem pływania – prowadzą Wojciech Wojdak i Krystian Bałabuch – hala basenowa (zgłoszenia do udziału w warsztatach prosimy przesyłać na adres e-mail: plywaniebochnia@gmail.com )

godz. 16.00 wyścig na dystansie 100 m st. dowolnym – hala basenowa (zgłoszenia do udziału w wyścigu prosimy przesyłać na adres e-mail: memorial@basenbochnia.pl lub zgłaszać w kasie pływalni)

godz. 16.00 zawody wyciskania na ławeczce prostej – fitness (zgłoszenia do udziału w zawodach prosimy przesyłać na adres e-mail: fitness@centrumbochnia.pl lub zgłaszać w kasie centrum fitness)

godz. 16.30-18.30 podwodne sesje fotograficzne – prowadzi Katarzyna Piszczek – hala basenowa (zgłoszenia do udziału w sesji prosimy przesyłać na adres e-mail: fotopiszczek@gmail.com ).

UWAGA ! W godzinach od 13.45 do 18.30 – rezerwacja torów 1 i 2 basenu sportowego! Czynne będą tory 3-4-5-6 basenu sportowego, basen rekreacyjny, zjeżdżalnia i jacuzzi.

 

 

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content