10 urodziny krytej pływalni w Bochni

27 grudnia br. mija dokładnie 10 lat od udostępnienia basenu społeczeństwu królewsko-górniczej Bochni. Był to dzień wyjątkowy, dzień w którym wieloletnie zmagania całych pokoleń bochnian zakończyły się pełnym sukcesem. W naszym mieście funkcjonuje dziś piękny basen pływacki i to basen typu sportowego. Warto podkreślić, że mimo rosnącej konkurencji, jest to jedyny między Krakowem a Tarnowem, obiekt na którym można rozgrywać imprezy sportowe rangi krajowej i międzynarodowej.

Jak powstawał basen w Bochni? Krótką historię tych zmagań publikujemy na naszej stronie internetowej w dziale „Obiekt„. Przez te 10 lat bocheńską pływalnię odwiedziło aż 1.268.458 osób (wg. danych z niedzieli 20 grudnia br.), a mijający rok zaliczyć możemy do jednego z najlepszych pod względem frekwencji, co dokładnie obrazuje poniższy wykres.

basen_10lat.jpg 
Od samego początku basen posiada homologację Polskiego Związku Pływackiego z czym wiąże się m.in. prawo do organizacji zawodów rangi krajowej, a nawet międzynarodowej. Jak pokazały zorganizowane w październiku br. zawody z cyklu Grand Prix Puchar Polski – nasza pływalnia, to obiekt bardzo szybki – w Bochni padły aż 4 Rekordy Polski seniorów. To największe wydarzenie sportowe w historii obiektu podsumowuje krótki materiał filmowy dostępny m.in. na naszej stronie internetowej a także w serwisie YouTube. Serdecznie zapraszamy do jego obejrzenia!

Z okazji 10 urodzin Krytej Pływalni w Bochni naszym Klientom i Partnerom pragniemy złożyć serdeczne podziękowania oraz najlepsze życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2010 Rok. Życzymy Świąt, w których nie zabraknie magii wigilijnego wieczoru i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niech przyniesie pomyślność w realizacji wszelkich planów i zamierzeń.

Wszystkich zapraszamy także na „Urodzinową Promocję”. W okresie od 27 do 31 grudnia 2009 r.  godzinny pobyt na naszej pływalni kosztował będzie tylko 1 zł od osoby i to przez cały dzień! Będzie to pierwszy urodzinowy akcent, z całego cyklu wydarzeń, które planujemy przeprowadzić na bocheńskim basenie w roku 2010. O szczegółach napiszemy już wkrótce.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content