T.S. Pływak – sukcesy w Krakowie i Piekarach

21 marca br. w Krakowie, odbyły się zawody z cyklu „Pływaj z Nami na Koronie”. Znakomicie zaprezentowali się w nich najmłodsi zawodnicy bocheńskiej sekcji T.S. „Pływak”, którzy dopiero zaczynają starty w zawodach wyższej rangi, zdobywając 2 złote medale i jeden srebrny.

I miejsce –  Michalczyk Andrzej

Dodać należy, że w statystyce medalowej w kategorii 9-10.latków T.S. „Pływak” uplasował się na miejscu I.

Natomiast w zawodach z cyklu „Sobota Pływacka II runda”, które odbyły się 14 marca br. w Piekarach, zawodnicy T.S. „Pływak” Bochnia zdobyli indywidualnie 2 złote krążki i 1 brązowy. W tej edycji imprezy startowali następujący zawodnicy: