OTYLIADA 2016 – wyniki

W Nocnym Maratonie Pływackim OTYLIADA 2016 na naszej pływalni wystartowało w sumie 23 osoby, które łącznie przepłynęły 172 km 100 metrów.

Najwytrwalsi walczyli prawie do 3 nad ranem ! Najdłuższy dystans pokonał Bartłomiej Rodzaj /Stary Wiśnicz/ (19 km), drugie miejsce zajął Paweł Janas /Proszówki/ (18 km 200 m), na trzeciej pozycji uplasowali się Szymon Błażejewicz /Proszówki/ i Karol Daniec /Nowy Wiśnicz/ (12 km 100m) – brązowy medal trafi drogą losowania do Szymona, gdyż obaj Panowie wspomniany dystans pokonali w takim samym czasie.

Najmłodszy zawodnik OTYLIADY w Bochni – Jaś Piasecki miał 6 lat i przepłynął 550 metrów, najmłodsza zawodniczka Małgosia Skoczek (9 lat) pokonała 3 km, najstarszy zawodnik 65 letni p. Tadeusz Iranowski wykręcił wynik 9.100 m. Wszystkim uczestnikom (zawodnikom, sędziom, kibicom) serdecznie gratulujemy nie tylko kondycji, ale i dobrego humoru. Serdeczne podziękowania składamy zarządowi Towarzystwa Sportowego „Pływak” Bochnia za pomoc w organizacji Maratonu. Do zobaczenia za rok !!!