Dwa puchary i 14 medali „Pływaka”

10 kwietnia br. w Myślenicach rozegrane zostały XII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta. Znakomicie wypadła w nich ekipa bocheńskiego T.S „Pływak”, która wybrała się do Myślenic w 20.osobowym składzie.

Podczas zawodów znakomicie zaprezentowały się dwie żeńskie sztafety: młodsza w składzie Julia Jakiełła, Kamila Maderska, Karolina Warszawska i Marika Młynarska wywalczyła drugie miejsce na dystansie 4x25m stylem zmiennym, starsza w składzie: Wiktoria i Patrycja Świderskie, Anna Całka oraz Urszula Michalczyk również wywalczyła drugie miejsce, ale na dystansie 4x50m stylem zmiennym. Najmłodszą uczestniczką zawodów była córka jednego z trenerów „Pływaka” Wiktoria Maszewska, która startowała na dystansie 25m stylem grzbietowym.

Miejsca medalowe w Myślenicach zdobywali odpowiednio:

I miejsce
Michał Bieniek na dystansie: 25m stylem dowolnym i 25m stylem grzbietowym
Urszula Michalczyk na dystansie: 100m stylem zmiennym i 100m stylem klasycznym
Andrzej Michalczyk na dystansie: 100m stylem klasycznym
Anna Całka na dystansie: 50m stylem grzbietowym, 50m stylem motylkowym, 100m stylem dowolnym

Marika Młynarska na dystansie: 100m stylem klasycznym

Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie www.swimart.pl oraz www.plywakbochnia.pl Kolejne starty bocheńskich pływaków już w najbliższą sobotę w Krakowie, oczywiście trzymamy kciuki!